4D FOTONA podmlađivanje lica -25% POPUST

FOTONA4DLASER
Novembarska akcija -25% Dermatološko-LASERSKO obnavljanje KOŽE LICA (FOTONA 4D) sa poklon tretmanom MEZOTERAPIJE!
Ušteda u iznosu od čak 9000rsd! Lasersko obnavljanje kože lica je procedura kojom se usmerenim laserskim snopom svetlosti vrši ablacija – uklanjanje gornjih slojeva kože lica, a toplotnom energijom laserskog snopa se stimuliše proizvodnja novog kolagena, u dubljim slojevima kože.
REZULTATI ove procedure su za kratko vreme bolji kvalitet i izgled kože lica. Koža je osvežena, podmlađena, hidrirana, bez sitnih bora i pigmentih flekica. Tretmani su bez IGALA, REZOVA, anestezije- jednostavni, sigurni, brzi i efikasni.
U našoj Poliklinici se koriste, za medicinske i estetske dermatološke intervencije i tretmane, najsavremenijiji Er:Yag i Nd:Yag laseri koji omogućavaju kontrolisano i precizno usmeravanje laserske svetlosti na željeni deo kože.
PROCEDURA SE SASTOJI OD laserskog tretmana i tretmana mezoterapije (bez iglica) sa serumom hijaluronske kiseline za bolju hidrataciju kože.
Proceduru izvodi SPECIJALISTA – DERMATOVENEROLOG : Spec. dr med. Mirjana Begenišić
Više informacija i zakazivanje u Poliklinici Marić možete dobiti na sledeće brojeve:
Više o metodama na sajtu poliklinike Marić