25 godina sa Vama i 25% popust

25 godina sa Vama i 25% popust

polikl 25god

Poliklinika Marić vas nagrađuje za svoj 25 rođendan na više načina! Ukoliko like-ujete i share-ujete (podelite) ovaj post na našoj facebook stranici, a da pritom stavite da je objava public (kako bismo videli da ste ga podelili) i takođe zapratite stranicu Poliklinike Marić imate mogućnost da osvojite jednu od 2 nagrade po izboru :
1. Bezbolan, neinvazivan tretman MEZOTERAPIJE lica za sebe ili dragu osobu.
2. VIP karticu* Poliklinike Marić koja vam omogućava 10% popust na sve usluge.

Takođe vas nagrađujemo i popustom od 25% tokom juna na preglede iz čak 3 oblasti medicine:
1. Ginekološki pregled sa brisevima (vaginalni i/ili papa)
2. Kardiološki pregled sa EKG-om
3. Dermatološki pregled

Proglašenje pobednika će biti objavljeno 9.06.2017. u 15h na stranici Poliklinike Marić

*Pravo na VIP karticu Poliklinike Marić može da stekne svaki pacijent koji u periodu od 2 godine obavi preglede kod naša 3 stručnjaka iz 3 različite oblasti medicine. Zato iskoristite ove neverovatne popuste za našu prvu četvrtinu veka postojanja i postanite naš VIP korisnik!

Jer nam je vaše zdravlje na prvom mestu!
Zakazivanje možete izvršiti na sledeće brojeve: